СРБИЈА ДО ТРИЈУМФА СА ДЕСЕТОРИЦОМ: ''Орлићи стигли до победе у 93. минуту у квалификацијама за ЕП''

22. 03. 2023. у 13:51 >> 14:05

Омладинска репрезентација Србије до 19 година победом је почела елитну рунду квалификација за Европско првенство 2023, победивши Летонију са 1:0.

СРБИЈА ДО ТРИЈУМФА СА ДЕСЕТОРИЦОМ: Орлићи стигли до победе у 93. минуту у квалификацијама за ЕП

Репрезентативци Србије славили су голом фудбалера Црвене звезде Стефана Лековића, голом у 93. минуту игре и одлично започели квалификације за Европско првенство.

Лековићу је код гола асистирао Јован Милошевић. Фудбалер Војводине је искористио неспоразум двојице репрезентативаца Литваније, отео лопту и проследио је Лековићу, који ју је послао у противничку мрежу.

У групи су још Израел и Пољска, где ће победник ићи на завршни турнир који ће бити одигран на Малти.

Са Израелом играмо на домаћем терену 25. марта, а потом гостујемо Пољацима три дана касније.

БОНУС ВИДЕО: ''ОРЛОВИ'' КРЕНУЛИ У МИСИЈУ НА ЕП 2024: Пикси повео Србију ка Немачкој

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17