СРБИН ЗАТРЕСАО МАНЧЕСТЕР! Александар Митровић изазвао хаос! Смедеревац од хероја до трагичара (ВИДЕО)

19. 03. 2023. у 19:29

ФУДБАЛЕРИ Фулама и Манчестер јунајтед одиграли су суперузбудљив меч четвртфинала ФА куп. У епицентру готово свих кључних збивања данас је био ко други до несташни српски момак, Александар Митровић.

Српски репрезентативац прво је прекинуо црни низ и голгетерски пост на великој сцени театра снова у најстаријем куп такмичењу на свету.

Играо се 50. минут када је Смедеревац у свом стилу сјајно антиципирао лет лопте након корнера и спровео је у мрежу.

Снимак гола можете видети кликом ОВДЕ.

После прекида голгетерског поста од девет утакмица, Митровић је изгубио нерве и то у моменту када је судија свирао пенал за Манчестер јунајтед у 73. минуту. Тада је искусни Бразилац Вилијан на гол линији руком одбранио гол.

Смедеревац је након тога ушао у расправу са арбитром, који му је показао црвени, али је након тога српски репрезентативац почео да му прети, унео му се у лице, а чак га је и лактом закачио и дошло је до физичког контакта.

Нема сумње да Митровића чека озбиљна казна због овога.

Јунајтед је у том моменту добио два играча више, јер су истовремено искључени и Вилијан и Митровић.

Од тог момента све се распало као "кула од карата". Бруно Фернандеш је био прецизан са 11 метара у 75. минуту за изједначење, 1:1. Само два минута касније Марсел Забицер је донео предност домаћем тиму. До краја меча Бруно Фернандеш је затресао мрежу у 96. минуту и поставио коначних 3:1.

Манчестер јунајтед ће у полуфиналу ФА играти са Шефилд јунајтедом, који је био бољи од Блекбурна - 3:2. У другом полуфиналу ФА купа састаће се Брајтон и Манчестер сити.

БОНУС ВИДЕО: Џајић и Пижон улазе на Скупштину са Зечевићем

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17