КРАЉ СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Милан Бојовић исписао историју, тешко ће га неко скоро надмашити

12. 11. 2022. у 17:26

МОЦАРТ бет Суперлига Србије добила је новог краља. МИлан Бојовић постао је први фудбалер у историји домаћег фудбала који је у елити уписао троцифрени број погодака, а још импресивније је што је до тог подвига дошао неиграћи у Црвеној звезди или Партизану.

Младост из Лучана славила је против Колубаре 2:0, а Милан Бојовић је погодак постигао у 62. минуту меча.

Бојовић је имао мали пост, од три меча без гола, а данас је прилику имао да то учини и у 56. минуту из једанаестерца, али је био непрецизан, ипак, био је на правом месту шест минута касније на додавање Николе Јојића.

Иначе, први гол за Младост постигао је Владимир Радивојевић у 31. минуту меча

Други најбољи стрелац је Александар Катаи са 82 гола, Андрија Калуђеровић има 80, а Огњен Мудрински 73.

Нападач Лучанаца је у омладинским селекцијама наступао у Партизану, а лошом проценом скаута црно-белих није заиграо у првом тиму.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01