"НАЈВАЖНИЈИ ГОЛ У МОЈОЈ КАРИЈЕРИ": Херој Партизана Светозар Марковић пресрећан након победе над Келном

06. 10. 2022. у 23:11

ФУДБАЛЕРИ Партизана направили су велики подвиг и у Немачкој и савладали Келн. Велики херој "парног ваљка" и једини стрелац гола био је дефанзивац црно-белих Светозар Марковић.

НАЈВАЖНИЈИ ГОЛ У МОЈОЈ КАРИЈЕРИ: Херој Партизана Светозар Марковић пресрећан након победе над Келном

- Сигурно најважниј гол у сениорској каријери и први у групној фази европског такмичења. Најважније је да смо узели сва три бода и однели их у Београд што ће бити јако значајно пред наставак такмичења. Имали су своје шансе у првом и другом полувремену. Имали смо шансу да са полуконтрама у два, три, можда и четири наврата решимо утакмицу, нисмо успели. Али нема везе, ово су најлепши мечеви за сваког играча.

Главни арбитар на крају је меч продужио за 7 минута, који су присталицама Партизана вероватно деловали као вечност.

- Нисам ни стигао да погледам у четвртог судију. Одбранили смо се на срећу на крају, али смо могли и до гола из контре у судијској надокнади.

БОНУС ВИДЕО: ТРАНСФЕР ЗВЕЗДА: Ко је Ерлинг Халанд најтраженији фудбалер на свету?

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17