ВЛАХОВИЋ ПОГАЂА, ЈУВЕ ПОБЕЂУЈЕ: Србин стрелац у Лиги шампиона, Холанд наставио да решета мреже (ВИДЕО)

05. 10. 2022. у 22:52

СРПСКИ фудбалер Душан Влаховић један је од најзаслужнијих за победу Јувентуса против Макаби Хаифе са 3:1 у 3. колу Лиге шампиона.

Сјајни нападач постигао је други гол на утакмици и на тај начин дефинитивно потврдио да је криза прошлост. Други пут заредом се уписао у стрелце, након што је прошлог викенда затресао мрежу Болоње у Серији, а ово му је био први погодак у елитном такмичењу ове сезоне.

Влаховић је гол шампиона Израела погодио у 50. минуту. Добио је фантастичан пас од Анхела ди Марије, изашао је сам испред Џоша Коена, наместио се и није пропустио велику шансу.

Српски репрезентативац је такође на асистенцију Аргентинца успео још једном да се упише у стрелце, али судија Санро Шерер је након реакције колега из ВАР собе поништио погодак због офсајда.

Први гол за Јувентус на овој утакмици био је дело Адријена Рабиоа, а Ди Марија је и тада био асистент.

Макаби је успео да смањи резултат у 75. минуту преко Деана Давида који је на додавање Тјарона Шерија матирао Војчеха Шчесног.

Коначан резултат утакмице поставио је Рабио другим голо, а хет-трик асистенција уписао је сјајни аргентински везиста. Овога пута је Француз главом погодио након центаршута из корнера.

Други српски репрезентативац у редовима тима из Торина, Филип Костић на терену је био до 66. минута када га је замени Мануел Локатели.

"Стара дама" је остварила први тријумф у Лиги шампиона и налази се на трећем месту са три бода. Макаби је последњи без бодова, док ПСЖ и Бенфика имају по седам.

Невероватну голгетерску серију наставио је феноменални Ерлинг Холанд. Норвежанин је у убедљивој победи Манчестер ситија над Копенхагеном - 5:0 постигао два поготка и то за 32 минута.

НЕСТВАРАН Ерлинг Холанд погађа гол ривала/ФОТО: АП/Танјуг

Један од најбољих нападача на свету је са та два гола тренутно први стрелац Лиге шампиона, пошто је до сада пет пута тресао противничке мреже.

"Грађани" имају максималан учинак после три кола и освојили су девет бодова. Друга је Борусија Дортмунд са шест, а по један Севиља и Копенхаген.

Реал Мадрид - Шахтјор 2:1 (2:1)
(Родриго 13, Винисијус Жуниор 28 - Зубков 39)

Група Г

Манчестер с. - Копенхаген 5:0 (3:0)

(Холанд 7, 32, Кочолава 39 аг, Марез 55 пен, Алварез 76)
Севиља - Борусија Дортмунд 1:4 (0:3)
(Ен Несири 51 - Гереиро 6, Белингем 41, Адејеми 43, Брандт 75)

Група Х

Бенфика - ПСЖ 1:1 (1:1)

(Данило 41 аг - Меси 22)
Јувентус - Макаби 3:1 (1:0)
(Рабио 35, 83, Влаховић 50 - Давид 75)

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56