СРБИЈА ОВАКО НЕШТО НИЈЕ ВИДЕЛА: Хит фотографија! Навијачи на нестваран начин успели да гледају Партизан (ФОТО)

28. 09. 2022. у 18:55

ФУДБАЛЕРИ Партизана доживели су шокантан пораз од Радничког из Сремске Митровице.

Домаћин је био бољи након извођења пенала, црно-бели нису погодили ни један у четири серије, док је ривал два пута био прецизан, а након 90 минута на семафору је било 1:1.

Домаћи су на невероватан начин у 92. минуту шокирали црно-беле голом Јована Маринковића и дошли до изједначења од 1:1, а онда су били бољи и у пенал серији, где су осигурали историјски успех.

Градски стадион у Митровици био је премали да прими све навијаче, тако су се они без улазница сналазили како ко може...

Неки су паркирали бицикл, неки мердевине, неки су хоклицу поставили на котур за каблове, па су се тако попели на њих и гледали меч преко зида стадиона.

Заиста јединствена слика, која говори о љубави ка фудбалу навијача домаћег тима.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најплаћенијих тенисера, зашто је Федерер испред новака?

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17