ПОРТУГАЛЦИМА СЕ ПОНОВИО МИТРОВИЋ: Црвена фурија "у минут до 12" показала ко је краљ иберијског полуострва (ВИДЕО)

27. 09. 2022. у 22:41

ФУДБАЛЕРИ Шпаније данас су у окрвиру Лиге нација гостовали у комшилуку, на Иберијском полуострву. Противник је био старни знанац Португал, а "црвена фурија" однела је победу резултатом 1:0.

ПОРТУГАЛЦИМА СЕ ПОНОВИО МИТРОВИЋ: Црвена фурија у минут до 12 показала ко је краљ иберијског полуострва (ВИДЕО)

Био је ово меч за прво место у групи, па су и Сантош и Луис Енрике изашли на меч у најјачим саставим.

Уследило је 90 минута фудбалске "успаванке", у коме је "црвена фурија" држала посед, контролисала дешавања на терену, али поред тога што су мреже мировале није било ни већих узбуђења.

И онда, 88. минут и Алваро Мората показује свој њух за гол. Бивши нападач Челсија и Јувентуса био је на правом месту да дочека лопту коју му је маестрално главом спустио Неко Вилијамс.

Португалцима се поново поновио Александар Митровић из Лисабона, баш као и тада изабраници Фернанда Сантоша поклекли су у завршници важног меча.

Овим тријумфом Шпанија је стигла до места број један у својој групи изборила пласман на завршни турнир Лиге нација.

Ирска - Јерменија 3:2 (1:0)

(Иган 18, Обафеми 52, Брејди 90+1 пен - Дашјан 71, Спертсјан 73)

Грчка - Северна Ирска 3:1 (1:1)

(Пелкас 14, Масурас 55, Манталос 80 - Левери 18)
тзв. Косово - Кипар 5:1 (2:0)
(Муслија 22, Рудани 45+1, Рашани 47, Мурићи 52, 84 - Роберж 81)

]

БОНУС ВИДЕО: Влаховић нови рекордер - пет највећих трансфера српских фудбалера

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01