СРБИН ЈЕ ХЕРОЈ ФИРЕНЦЕ: Лука Јовић очарао на дебију - Фиорентни три бода и класа у шпицу (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 21:24

ДЕБИ из снова Луке Јовића.

Репрезентативац Србије постигао је гол у својој првој званичној утакмици на чизми за Фиорентину, која је у два наврата испуштала предност против Кремонезеа, да би на крају славила са 3:2.

Све је почело у 16. минуту када је погодио Бонавентура, да би три минута касније Окереке изједначио резултат.

Играо се 34. минут када је Лука Јовић примио лопту Сотила у казненом простору и показао какав осећај за гол има, ударцем поред неколико чувара постигао свој првенац у званичним мечевима, након феноменалне предсезоне у дресу Виоле.

Чинило се да ће Фиорентина лако до прва три бода у сезони после искључења Ескалантеа, али је новајлија у Серији А успео стигао до шокантног изједначења у 68. минуту када је погодио Бјанкети из корнера.

Николу Миленковића и другове је срећа погледала у петом минуту надокнаде времена када је Мандрагора донекле и случајно затресао мрежу ривала уз помоћ Радуа који је лопту угурао у гол.

Тим са "Артемио Франкија" тако је уписао победу на старту шампионата у Италији, али што је још важније, јасно је да је добио финишера који је "ускочио у копачке" Душана Влаховића и показао да ће Фиренца поново славити Србина као хероја града.

БОНУС ВИДЕО: Моћна кореографија „делија“ пред Ренџерс

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36