СРБИН ЈЕ ХЕРОЈ ФИРЕНЦЕ: Лука Јовић очарао на дебију - Фиорентни три бода и класа у шпицу (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 21:24

ДЕБИ из снова Луке Јовића.

Репрезентативац Србије постигао је гол у својој првој званичној утакмици на чизми за Фиорентину, која је у два наврата испуштала предност против Кремонезеа, да би на крају славила са 3:2.

Све је почело у 16. минуту када је погодио Бонавентура, да би три минута касније Окереке изједначио резултат.

Играо се 34. минут када је Лука Јовић примио лопту Сотила у казненом простору и показао какав осећај за гол има, ударцем поред неколико чувара постигао свој првенац у званичним мечевима, након феноменалне предсезоне у дресу Виоле.

Чинило се да ће Фиорентина лако до прва три бода у сезони после искључења Ескалантеа, али је новајлија у Серији А успео стигао до шокантног изједначења у 68. минуту када је погодио Бјанкети из корнера.

Николу Миленковића и другове је срећа погледала у петом минуту надокнаде времена када је Мандрагора донекле и случајно затресао мрежу ривала уз помоћ Радуа који је лопту угурао у гол.

Тим са "Артемио Франкија" тако је уписао победу на старту шампионата у Италији, али што је још важније, јасно је да је добио финишера који је "ускочио у копачке" Душана Влаховића и показао да ће Фиренца поново славити Србина као хероја града.

БОНУС ВИДЕО: Моћна кореографија „делија“ пред Ренџерс

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01