"ТИПИЧАН БАЛКАНАЦ, ГАСТАРБАЈТЕР": Златан Ибрахимовић променио имиџ и изазвао лавину коментара (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 17:39

ФУДБАЛСКИ клуб Милан резултатом 4:2 у првом колу Серије А савладао је Удинезе, али се после меча више причало о новом имиџу звезде тима из "града моде" - Златанажу Ибрахимовићу.

ТИПИЧАН БАЛКАНАЦ, ГАСТАРБАЈТЕР: Златан Ибрахимовић променио имиџ и изазвао лавину коментара (ВИДЕО)

Вулкан

Гости су повели голом Родрига Беца у другом минуту, а потом је уследио преокрет италијанског првака головима Анте Ребића. У 11. минути и Теа Ернандеза који је из пенала затресао мрежу. Четири минута касније вођство росонерима донео је хрватски офанзивац Анте Ребић. Дочекао је лопту с десне стране и мајсторски погодио у доњи десни угао гостујућег голмана Марка Силвестрија.

Играчи Милана прославили су велику победу. И док је тренер Пиоли хвалио своје пулене, понов је највећа звезда био Златан Ибрахимовић. Овај 40-годишњи легендарни шведски нападач се опоравља од повреде и не игра већ неко време.

Ушао је након утакмице у свлачионицу како би честитао екипи, али су сви само гледали у његову нову фризуру.

Дугокоси нападач одлучио је да свеже плетеницу на начин на који то досад никад није урадио, а његов нови имиџ одмах је постао хит међу навијачима Милана.

Коментари великог броја љубитеља фудбала били су урнебесни. "Типичан Балканац", "Сада је прави гастарбајтер", били су смо неки од њих...

БОНУС ВИДЕО: ДИБАЛА ГРОЗНИЦА: Спектакуларан дочек за новог фудбалера Роме

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01