ПИКСИЈУ НИЈЕ НИ МАЛО ЛАКО: Бивши фудбалер Звезде игра сезону живота

14. 08. 2022. у 09:02

Повремени репрезентативац Србије Дејан Јовељић наставио је са одличним партијама у дресу ЛА Галаксија, пошто је у ноћи између суботе и недеље уписао нову асистенцију.

Галакси је на свом терену са 5:2 победио Ванкувер Вајткепсе, за које је читав меч одиграо Ранко Веселиновић, а бивши фудбалер Звезде је меч почео са клупе.

Јовељић је у игру ушао у 69. минуту уместо легендарног Чичарита, при резултату 4:1. Убрзо су гости из Канаде смањили заостатак, али је у 89. минуту Јовељић примио лопту на левом боку, па мајсторски предриблао чувара, након чега је проиграо Ефраина Алвареза који је био сам на петерцу и није му било тешко да постави коначан резултат.

Бивши нападач Звезде је ове године за ЛА Галакси на 26 утакмица у свим такмичењима уписао 13 голова и три асистенције. Од тога је чак 11 погодака и све поменуте асистенције забележио у последња три месеца, односно на 14 одиграних мечева у том периоду.

Уколико Јовељић настави са оваквим играма, селектор фудбалске репрезентације Србије, Драган Стојковић Пикси, би озбиљно могао да поразмисли да га уврсти на списак путника за Катар и предстојеће Светско првенство.

То неће бити ни мало лако Пиксију, с обзиром каква је конкуренција у нападу "орлова".

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45