ЛУДНИЦА У МОНТЕВИДЕУ: Тридесет хиљада људи овацијама дочекало Суареза на новом дебију за Насионал (ВИДЕО)

Танјуг

03. 08. 2022. у 12:29

ЛЕГЕНДАРНИ уругвајски фудбалер Луис Суарез после 16 година је одиграо прву утакмицу у дресу свог матичног клуба Насионала.

Суарез је на терен ушао у 74. минуту, али није успео да помогне уругвајском тиму да избегне пораз на свом Гран парк сентрал стадиону.

Атлетико Гојанијенсе из Бразила победио је са 1:0 у првом мечу четвртфинала Копа Судамерикане. Једини гол на мечу постигао је Луиз Фернандо у 23. минуту.

- Срећан сам што сам се вратио и играо за Насионал. Тужни смо због пораза, али смо убеђени да можемо да преокренемо ствари у реваншу - написао је Суарез на друштвеним мрежама.

Упркос поразу, Суарез је доживео овације 30.000 људи на стадиону.

Уругвајски нападач каријеру је почео 2005. године, али се у Насионалу задржао само годину дана. Први европски тим био му је холандски Гронинген, а затим је прешао у редове Ајакса из Амстердама.

Уследио је трансфер у Ливерпул, а Суарез се потом преселио у Шпанију где је наступао за Барселону и Атлетико Мадрид.

БОНУС ВИДЕО - Вилагош огрнута српском заставом слави светско злато

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00