ЛУДНИЦА НА КИПРУ! Партизан добио ривала: Пенал-лутрија одредила пут црно-белих

26. 07. 2022. у 20:27

ОЧИ навијача Партизана овог уторка биле су упрте ка утакимци другог кола квалификација за Лигу шампиона измеђи Мидтјиланда и АЕК-а из Ларнаке.

Кипрани су први дошли до предности на овом сусрету и то на велико задовољство својих навијача у 9. минуту утакмице. Имад Фараж центрирао је одлично са око 16 метара, да би његову милиметарски прецизну лопту потом дочекао Виктор Олатуџи и сместио је у мрежу ривала.

Међутим, делиријум на Кипру спласнуо је само неколико минута касније. Играо се 12. минут када је Мидтјиланд запретио из свог најјачег оружја - прекида.

Корнер са десне стране терена, који је извео Андерсон, а после којег је Далскард успео да пронађе пут до мреже.

Након 120 минута рововске борбе у изузетно тешки, спарним условима резултат је био 1:1, баш као и недељу дана раније у Данској, али су домаћи фудбалери након драме два пута погодили оквир гола с беле тачке.

Након пенал лутрије, у којој је као победник изашао дански вице-шампион, сада је све јасно.

Противник Партизана у трећем колу квалификација за Лигу Европе биће АЕК из Ларнаке, док ће скандинавци наставити да сањају снове о учешћу у најквалитетнијем клупском такмичењу.

"Парни ваљак" ће прво путовати на Кипар, где ће четвртог августа одмерити снаге са АЕК-ом, док се реванш игра недељу дана касније у Београду.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА – 2. КОЛО (РЕВАНШИ)

БОНУС ВИДЕО: Радоњић запевао, одушевио саиграче

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01

РУСИ У ШОКУ: Евакуисали 1.500 такмичара из Крокуса, ниједан није страдао од терориста, а сад се буне: Што нас нисте спасили раније? (ВИДЕО)

Терористички напад у Москви, током ког је у тржном центру "Крокус сити хол" убијено најмање 144 људи, могао је да доведе и до још веће трагедије да у једном делу тог објекта није било присебне реакције надлежних. Са том оценом о присебности - не слажу се, међутим, сви спасени.

28. 03. 2024. у 15:51