БИВШИ енглески фудбалски репрезентативац Џејми Карагер тврди да нови менаџер Манчестер јунајтеда Ерик тен Хаг мора да прода најбољег играча Кристијана Роналда, преноси "Дејли мејл".

Коментари (1)