МИТРОВИЋ СВЕ БЛИЖИ ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Фулам надиграо Блекбурн

05. 03. 2022. у 15:36

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ није успео да повећа олгетерски салдо, али је његов Фулам направио велики корак ка Премијер лиги, победом над Белкбурном са 2:0.

EPA/ADY KERRY

Тим тријумфом котиџерси су се учврстили на челу табеле чемпионшипа са 11 бодова више од Хадерсфилда, уз два одиграна меча мање.

Стрелци су били Кебано и Вилсон у 25. и у 34. минуту. потез утакмице ипак је виђен у 83. минуту када је Вилијамс са пола терена лобовао истрчалог Каминског. Голман Блекбурна већ је био савладан али је лопта уместо у голу завршила на пречки. Штета, био би то гол сезоне у Чемпионшипу а можда и у свету.

Лидер најјаче друге лиге на свету Фулам има 73 бода, Хадерсфилд је други са 62 бодова мање и две утакмице више. Трећи је Борнмут сса 61 бодом, али и три меча мање од Фулама. Блекбурн је остао на 57 бодова вшто је тренутно довољно за четврто место.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17