МИТРОВИЋ ЋЕ МОРАТИ ДА САЧЕКА НА РЕКОРД: Фулам прекинуо серију од седам мечева без пораза

Ч. В.

19. 02. 2022. у 16:04

ЖЕЛЕО је Александар Митровић да обори рекорд по броју голова у Чемпионшипу у једној сезони, али ће на то морати још да сачека, пошто је његов Фулам поражен од Хадерсфилда на "Крејвен Котиџу" са 1:2 у 33. колу.

Српски нападач је до сада постигао 31 погодак, баш као и Иван Тони прошле сезоне у дресу Брендфорда и чинило се да је овај меч идеална прилика да се сруши рекорд Енглеза, али Митар ће то морати да уради неком другом приликом, можда већ у среду када "ктиџери" дочекују Питерборо.

Што се утакмице тиче изабраници Марка Силве су били бољи ривал, константно су нападали, нарочито после заостатка од 0:2, али Хадерсфилд је издржао и однео цео плен из Лондона.

Гости су већ након 45 минута фудбала имали два гола предности захваљујући Денију Ворду и Дуану Холмсу који су успели да савладају Марека Родака.

Фулам је упутио чак 20 удараца ка голу ривала, од којих је шест ишло у оквир и само је Боби Рид у 83. минуту успео да пронађе пут до мреже коју је чувао Ли Николс.

"Котиџери" после овог меча и даље држе лидерску позицију Чемпионшипа са 64 бода, док је Хадерсфилд на четвртом месту са 53 бода.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Партизана бодрили црно-беле у Прагу иако се карте за госте нису продавале

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01