ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити јачи од мећаве и Вест Хема

28. 11. 2021. у 19:26

Фудбалери Манчестер ситија победили су данас на свом терену Вест Хем са 2:1, у 13. колу енглеске Премијер лиге.

Стрелци за Сити били су Илкај Гундоган у 33. и Фернандињо у 90.минуту, док је гол за Вест Хем постигао Мануел Ланзини у четвртом минуту судијске надокнаде времена.

У наредном колу, Сити ће гостовати Астон Вили, док ће Вест Хем дочекати Брајтон.

У истом термину, Лестер је као домаћин победио Вотфорд са 4:2.

Голове за Лестер постигли су Џејмс Медисон у 16, Џејми Варди у 34. и 42. и Адемола Лукман у 68. минуту.

Стрелци за Вотфорд били су Џошуа Кинг из пенала у 30. и Емануел Денис у 61. минуту.

Лестер је девети са 18 бодова, а Вотфорд 16. са 13 поена.

У 14. колу, Лестер ће гостовати Саутемптону, док ће Вотфорд дочекати Челси.

Победу на свом терену остварио је и Брентфорд савладавши Евертон са 1:0.

Победоносни гол за Брентфорд постигао је Ајвен Тоуни из пенала у 24. минуту.

Брендфорд је 12 са 16 бодова, док је Евертон 14. са бодом мање.

У следећем колу, Брендфорд ће гостовати Тотенхему, док ће Евертон дочекати Ливерпул.