"НИКАДА СЕ ОВАКО НИСАМ ОСЕЋАО": Шокиран сам, ради се о колективном црнилу

28. 10. 2021. у 14:45

ФУДБАЛЕР Бајерна из Минхена Томас Милер рекао је данас да се извињава навијачима после елиминације његовог тима у шеснаестини финала немачког Купа од Борусије Менхенгладбах (5:0).

НИКАДА СЕ ОВАКО НИСАМ ОСЕЋАО: Шокиран сам, ради се о колективном црнилу

- Морамо да се извинимо. Били смо подређени у сваком тренутку првог полувремена. Не знам да ли сам ово икада раније доживео у дресу Бајерна - рекао је 32-годишњи нападач за немачки јавни сервис (АРД).

За актуелне немачке прваке јучерашњи пораз у Менхенгладбаху је највећи у историји Куп такмичења, а дошао је у тренутку када је екипа првопласирана у домаћем првенству и Групи Е Лиге шампиона.

Екипа Менхенгладбаха је на полувремену водила са 3:0, а у другом делу два гола за још убедљивију победу постигао је Брил Емболо.

- Шокиран сам, ради се о колективном црнилу - рекао је спортски директор клуба Хасан Салихамиџић.

Минхенски клуб у том мечу није водио први тренер Јулијан Нагелсман, који је позитиван на корона вирус.

Бајерн након испадања из Купа у немачком првенству гостује екипи Унион Берлина, а тај меч на програму је у суботу.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17