ДИНАМО НИЈЕ ПОБЕДИО КОД КУЋЕ: Легија у финишу сусрета шокирала "Максимир" (ВИДЕО)

04. 08. 2021. у 21:56

ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба одиграли су нерешено 1:1 против Легије на свом терену у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

ДИНАМО НИЈЕ ПОБЕДИО КОД КУЋЕ: Легија у финишу сусрета шокирала Максимир (ВИДЕО)

Очекивао је шампион Хрватске да ће са предношћу отићи у Варшаву, али од тога неће бити ништа.

Као што је познато бољи из овог двомеча одмериће снаге са бољим из дуела Црвена звезда - Шериф. Баш као и у Загребу и меч на стадиону "Рајко Митић" је завршен 1:1.

Много се већ прича о потенцијалном балканском класику, али како ствари стоје црвено-бели и "модри" мораће да славе у гостима како би заказали дуел.

Што се утакмице у престоници Хрватске тиче Динамо је имао више шутева ка голу Легије, но само један је завршио иза леђа искусног Артура Боруца.

Загрепчани су повели у 60. минуту када се у стрелце уписао Бруно Петковић после асистенције Луке Иванушева.

Шампион Пољске није желео да се преда. Такав став му се исплатио. Играо се 82. минут када је резервиста Ернест Муци погодио за изједначење. Иначе, он је на траву "Максимира" крочио само седам минута пре гола који је постигао.

Реванш ових ривала у Варшави игра се наредног уторка од 21 сат.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00