НЕ ВАЉА, НИКАКО НЕ ВАЉА! Србија пред драконском казном УЕФА, ево шта су навијачи урадили против Словеније!

Александар Илић
Александар Илић

20. 06. 2024. у 19:05

СРБИЈА је ремизирала са Словенијом, а нема сумње да ће ФСС опет бити на тапету УЕФА.

НЕ ВАЉА, НИКАКО НЕ ВАЉА! Србија пред драконском казном УЕФА, ево шта су навијачи урадили против Словеније!

ФОТО: Танјуг/АП

У завршници меча убацивали су навијачи чаше (гађајући играча Словеније који се правио повређен), али и бакље, а било је и утрчавања на терен. Све то је бацило сенку на сјајну атмосферу коју је 30.000 навијача наше земље приредило љубимцима.

Иако је већина њих била на импресивном нивоу понашања, било је неколико (десетина) изгредника због којих ће се Србија поново наћи у "дисциплинској књизи". 

Јер, десила су се и убацивања бакљи на терен, што се ипак ретко виђа на мечевима Европског првенства.

А на крају сусрета, један навијач српске селекције није могао да обузда радост, па је и утрчао на терен, реаговало је обезбеђење и извело га напоље.

Све ово било је далеко од скандалозних дешавања каква су виђена на мечу Хрватске и Албаније, на мечу одиграном дан раније, али - нема сумње да ће УЕФА за ове "класичне навијачке прекршаје" сигурно драконски казнити Србију.

БОНУС ВИДЕО: НАСТАВЉА СЕ МИСИЈА ЕУРО 2024: Орлови у добром расположењу на другом тренингу у Аузбургу 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САД ИЛИ НИКАД! Србији преко потребна победа како не би испала из Лиге нација

САД ИЛИ НИКАД! Србији преко потребна победа како не би испала из Лиге нација

ОДБОЈКАШИ Србије налазе се у веома тешкој позицији, последњи су на табеле Лиге нација, а до краја су остала да се одиграју још само три меча, преко им је потребна победа за бег са дна, а прилику да је упишу имаће данас од 16.30 када се буду састали са Украјином у "Стожицама".

18. 07. 2025. у 11:30

НИЈЕ МОГАО ДА ДОЂЕ СЕБИ: Ево шта је Никола Јокић управо доживео у Кини (ВИДЕО)

НИЈЕ МОГАО ДА ДОЂЕ СЕБИ: Ево шта је Никола Јокић управо доживео у Кини (ВИДЕО)

Никола Јокић, најбољи кошаркаш данашњице ма шта МВП гласања "стручњака" у НБА лиги говорила, још увек није званично потврдио да ли ће играти за репрезентацију Србије на овогодишњем Европском првенству, али то можда и не чуди јер из спонзорских разлога мора да иде са континента на континент.

17. 07. 2025. у 19:39

Коментари (2)