ВЕЛШАНИ БЕСНИ НА МАНЧИНИЈА: Селектор азура има оправдање зашто је мењао голмана у 90. минуту

21. 06. 2021. у 19:39

ИЗМЕНА голмана италијанске репрезентације Донаруме минут пре краја утакмице са Велсом и улазак Сиригуа на терен изазвала је бурне реакције навијача острвљана, јер су тај потез доживели као понижавање њихове селекције.

Извори блиски "азурима" овај потез објаснили су као Манчинијеву жељу да Сиригу не доживи оно што је он на Мундијалу 1990, када код селектора Азеља Вићинија није добио прилику да упише бар минут на првенству.

Италија ће у другој рунди играти против Аустрије која је победом над Украјином у Букурешту освојила друго место у групи Ц.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00