"КУВА СЕ" У Е ГРУПИ ЕУРО 2020: Шведска са пенала савладала Словачку (ВИДЕО)

18. 06. 2021. у 16:48

ФУДБАЛЕРИ Шведске у другом колу Е групе савладали су Словачку са 1:0 . Упркос минималцу виђена је јако узбудљива утакмица.

КУВА СЕ У Е ГРУПИ ЕУРО 2020: Шведска са пенала савладала Словачку (ВИДЕО)

Само захваљујући одличном Мартину Дубравки Словачка је дозволила само један гол Швеђанима.

Имали су гости у 50. минуту и прву озбиљнију прилику да дођу до гола. Ондреј дуда је примио одлично додавање у 50. минуту, али је шутирао тик изнад пречке.

Потом су се у 60. минуту ређале шансе за Швеђане. Маркус Данијелсон је шутирао, изнад пречке, а пре тога неколико минута Дубравка одлично реагује на ударац из близине.

Седам минута касније Александер Исак је главом тукао, лопта одлази тик изнад пречке, а у 71. минуту имао је прилику да се искупи из колосалне прилике. Шутирао је у доњи леви угао, а Дубравка поново на висини задатка.

Само пет минута након тога Дубравка је имао дуел са Данијелом Сибертом, а судија је показао на белу тачку. Емил Форсеберг је био сигуран извођач са "беле тачке" за 1:0. Тражили су у 96. минуту Словаци пенал, али није га било.

Шпанија је трећа у групи са једним освојеним бодом, а сутра ће играти против Пољске.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17