ХУМЕЛС ТРАГИЧАР: Француска доминирала против Немачке на Еуро 2020, два поништена гола, стативе, аутогол... (ВИДЕО)

А. Илић

15. 06. 2021. у 22:52

НАЈБОЉЕ за крај популарна је крилатица, а управо тако можемо описати последњи меч Ф групе у оквиру првог кола Европског првенства. Дуел је одигран на Алијанц Арени, а славила је Француска са 1:0.

Иако су "галски петлови" славили "минималцем" никако није мањкало узбуђења на вечерашњем дуелу.

Већ у 17. минуту Килијан Мбапе је претио, прошао је кроз дефанзивну линију, а уследила је потом фантастична реакција Мануела Нојера.

Ипак, три минута касније пех за домаћина. Погба је покушао да проигра саиграча на другој страни, у унакрсној ватри нашао се Метс Хумелс који је успео да матира Мануела Нојера.

Илкај Гундоган је опробао ударац у 38. минуту, био је непрецизан.

До 52. минута чекали смо нову озбиљну прилику. Актер је био Адријен Рабио, али је његов покушај зауставила статива.

Серж Гнабри ју је два минута касније имао добру шансу, али је неспретно захватио лопту у шеснаестерцу, те је она отишла високо преко гола.

Потом је у 67. минуту Килијан Мбапе био у новој прилици, он и Рабио били су у офсајду, нападач ПСЖ, је нанизао неколико дефанзиваца и матирао Нојера, ипак, остало је на семафору 1:0.

Поново је поништен гол Французима. Стрелац је био Бензема стрелац у 85. минуту.

Подсетимо, у првом мечу Ф групе Мађарска је поражена 3:0 од Португала.

Управо ће Португалци наредни меч играти против Немачке, док ће Мађарска одмерити снаге са Француском.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17