КАМЕРЕ ЗАБЕЛЕЖИЛЕ НЕВЕРОВАТАН ПРИЗОР: Погледајте тренутак удара грома у дрво на шеталишту у Бару (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

04. 10. 2024. у 20:59

У ТОКУ невремена које је погодило приморје у Црној Гори, гром је јутрос, око 10 сати и 30 минута ударио у стабло бора на Шеталишту краља Николе у Бару.

КАМЕРЕ ЗАБЕЛЕЖИЛЕ НЕВЕРОВАТАН ПРИЗОР: Погледајте тренутак удара грома у дрво на шеталишту у Бару (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Јутјуб/Bar Info TV

Уз то, запалио се ТЕП ормарић за развод струје, који је угашен брзом интервенцијом једног од власника оближњег локала.

Запослени у Градском зеленилу су уклонили и утоварили поломљене делове стабла код угоститељског објекта на Шеталишту краља Николе, оштећеног услед удара грома. Стабло је није у потпуности уклоњено, ради евентуалног самообнављања, пише РТЦГ.

БОНУС ВИДЕО: ПУСТОШ ПОСЛЕ ПОПЛАВА У ЧЕШКОЈ: Пријављени први смртни случајеви

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ