BURMA ČEKA VLASNIKA: Naša sugrađanka, Ruskinja sa Lekinog brda, pronašla venčani prsten
RUSKINjA Elena Solomonova pronašla je sasvim slučajno, u Tetovskoj ulici na Lekinom brdu, venčani prsten.
FOTO: Privatna arhiva
Na fejsbuk-nalogu "Izgubljeno, nađeno, ukradeno Beograd GSP i okolina", ona je navela da će burmu vratiti vlasniku koji joj kaže šta je ugravirano sa donje strane.
Burma je žućkaste boje, a verovatno je napravljena od mešavine belog i žutog zlata. Prema veličini, sve ukazuje na to da je muška. Kako je Elena rekla za "Novosti", na venčanom prstenu ispisano je žensko ime i datum venčanja.
- Javljale su se mnoge žene i slale su mi datume sa imenima, ali dosada niko nije pogodio. Nisam htela da napišem šta je ispisano u burmi kako je ne bi uzeo neko ko nije pravi vlasnik. Baš bih volela da vratim prsten, jer verujem da je nekome veoma važan - rekla je Elena.
Ona je sa svojim mužem, ispred kuće u Tetovskoj ulici, na banderi zalepila obaveštenje da su pronašli burmu. Na plakatu se nalazi slika burme, opis i broj telefona na koji može pravi vlasnik da pozove.
Doselila se pre dve godine
ELENA Solomonova je došla iz Rusije u Srbiju pre dve godine sa mužem, takođe Rusom, koji ovde radi, a ona je domaćica. Dali smo joj komliment da lepo govori srpski, ali ona tvrdi da joj je potrebno još malo vežbe.
Pored toga, na društvenoj mreži ispod slike, pored imena i datuma, javili su se pozitivni komenatari kao što su "Bravo, lepo od vas, nadam se da će se neko javiti" .
Na našu opasku da dokazuje da časni i dobri nisu nestali, Elena skromno odgovara da bi jedino želela da se javi pravi vlasnik.
Preporučujemo
IZMENE PREVOZA U BEOGRADU NA SKORO MESEC DANA ZBOG RADOVA: Evo koje se linije ukidaju
06. 03. 2026. u 17:11
"ZLATNA SIRENA" OD 9. MARTA: Počinju tradiconalne Dečije muzičke svečanosti
06. 03. 2026. u 12:09
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)