RSS

Све вести

Илустрација фото: Depositphotos

На Кипру пао први фудбалер због сумњи у намештање утакмица

Хапшење је повезано с две утакмице за које је постојала сумња о "тешкој активности клађења" до чега је дошло само два дана пошто је Фудбалски савез Кипра суспендовао све утакмице

Јирген Клоп фото: AP Photo/Jon Super

Клоп „боцнуо” Јунајтед па поручио: Сви смеју да славе титулу, осим нас

Желели су да нас изнервирају, одврате пажњу, играју одбрану и онда из контранапада пробају да дођу до гола. Имали су тренутке када су играли фудбал, али не пречесто – рекао је менаџер Ливерпула

Кристијано Роналдо фото: ЕПА/ANDREA DI MARCO

Јувентус на Кристијанов погон бежи Интеру

Италијански шампион искористио је кикс највећег ривала у борби за трон и головима португалског суперстара у Торину славио против Парме 2:1

Златан Шеховић фото: ФК Партизан

Шеховић се опростио од црно-белих: Веома ми је тешко што сам морао да одем

У Партизан сам дошао са десет година и поред своје, ја овај клуб сматрам другом истинском породицом – рекао је млади дефанзивац, који потписао уговор са Макабијем из Нетање

Место напада на бившег фудбалера,  Дарко Ковачевић

"Раул Браво нема везе са нападом": Близак пријатељ Дарка Ковачевића згрожен измишљотинама

Близак пријатељ породице некадашњег фудбалера пренео је „Новостима“ њихово огорчење због медијских измишљотина о нападу: Уплитање Раула Брава потпуно бесмислено. Грчка полиција се није званично оглашавала

Адем Љајић фото: ЕПА/Sedat Suna

Љајићев гол недовољан да поништи Каријусову брљотину

Фудбалери Бешиткаша поражени су пред својим навијачима од лидера шампионата Сиваса (2:1), који сада има десет бодова бише од истанбулских црно-белих

Томас Милер слави гол са саиграчима фото: Soeren Stache/dpa via AP

Бајерн четворком у Берлину наставио потеру за Лајпцигом

Немачки шампион није имао никаквих проблема против Херте 4:0, док је Бајер из Леверкузена као гост добио Падерборн – 4:1

Един Џеко фото: Luciano Rossi/LaPresse via AP

Рома сигурна пред римски дерби

Фудбалери римске “вучице” су на гостовању славили против Ђенове 3:1

Натхо у Белеку Фото М. Б.

Натхо тврди да му је долазак у Хумску одличан потез: Остаћу дуго у Партизану

Фудбал је непредвидив, једна понуда може све да промени, али сада себе видим у клубу и после три године – каже искусни израелски везиста

Ван Дајк слави гол против Јунајтеда фото: AP Photo/Jon Super

Ливерпул је стварно најбољи: “Енфилд” прогутао и Јунајтед

Лидер Премијер лиге головима Ван Дајка у 14. и Мохамеда Салаха у другом минуту надоканде времена славио је у највећем дербију на Острву 2:0

Кристијан Ериксен фото: Н. Параушић

Конте слаже шампионске коцкице: Интер преговара са Ериксеном и Жируом

Нормално је да управа ради на припреми различитих преговора, постоје алтернативе ако ти преговори не прођу како треба – каже директор “нероазура” Ђузепе Марота

Смена на врху најбогатијих клубова света, Барса прескочила Реал

Каталонски гигант је прошле сезоне приходовао 840.8 милиона евра и тако прескочио највећег ривала, мадридски Реал, који је прошле године зарадио 757.3 милиона евра

Златан Ибрахимовић фото: AP Photo/Luca Bruno

Ибрахимовић поставио нови рекорд у Серији А

Фудбалер Милана поставио је нови рекорд у италијанском шампионату, пошто је после 222 одигране утакмице у том такмичењу дошао до 150. победе

Детаљ с меча Барнлија и Лестера фото: Nick Potts/PA via AP

Барнли казнио промашен пенал Вардија

Лестер је повео у 33. минуту голом Харвија Барнса, али је домаћи тим у другом полувремену преокренуо резултат и на крају славио 2:1

Детаљ с меча Лећеа и Интера фото: ЕПА/Marco Lezzi

Михина Болоња изгубила два бода, кикс Интера у Лећеу

Изабраници Антонија Конета играли су 1:1 против екипе која се грчевито бори за опстанак у Серији А. Није било победника ни у дуелу Бреше и Каљарија

Ерлинг Халанд фото: Stefan Puchner/dpa via AP

Норвежани се распуцали, Тумбаковић добио тему за размишљање: Како зауставити Халанда и Сорлота?

Нови нападач Борусије из Дортмунда је на дебију у дресу “милионера” постигао хет-трик, док је дан касније у турском шампионату исти учинак остварио и центарфор Трабзона

Златан Шеховић фото: Н. Параушић

Договорено: Шеховић у Макабију

Млади леви бек напустио је клуб из Хумске и у наредне три и по године носиће дрес израелског тима. Црно-белима 10 процената од наредне продаје

Славље Милана Фото: Танјуг/AP Photo/Luca Bruno

Серија А: Сјајни Ребић режирао преокрет Милана

Милан је уписао осму победу од почетка шампионата и осми је на табели са 28 бодова, док је Удинезе на 13. позицији са четири бода мање.

Примера лого

Примера: Мајорка изненадила Валенсију и кренула у бег из опасне зоне

Посао Валенсији у другом полувремену био је додатно отежан, пошто је Дани Парехо већ у 51. минуту зарадио други жути картон

"Змајеви" одлетели у Анталију: Основна идеја је да унапредимо игру и развијамо младе играче

Пре свега, желимо да спроведемо план припрема до краја, да прођемо без повреда и неких отежавајућих околности - поручио је тренер Вождовца Коковић