Кошаркаши Даласа победили су на гостујућем терену Портланд са 133:125 (45:37, 33:26, 25:27, 30:35). Далас је до победе предводио Лука Дончић, који је постигао 27 поена, уз шест скокова и девет асистенција. Најефикаснији у Портланду био је Демијан Лилард са 47 поена, шест скокова и осам асистенција.

Далас је до сигурне предности стигао током прве две четвртине, да би Портланд у наставку заиграо нешто боље у нападу, али не довољно да угрози предност свог ривала.

Нешто раније Лос Анђелес Лејкерс победио је Бруклин на гостујућем терену са 128:113 (38:35, 37:35, 29:24, 24:19).

У Лос Анђелесу је најефикаснији био Леброн Џејмс са 27 поена, при чему је уписао и 12 скокова и десет аистенција, док се у тиму Бруклина истакао Кајл Ирвинг са 20 поена.

Лејкерси су повели средином прве четвртине, стигли су и до двоцифрене предности и од тог момента нису испустили своје вођство.

Вашингтон је био бољи од Кливленда са 124:112 (29:24, 39:37, 32:25, 24:26).

Екипу из Вашингтона предводио је Бредли Бил, који је уписао 36 поена, два скока и осам асистенција, док је Колин Секстон био најефикаснији у Кливленду, са 29 поена, уз четири скока и исто толико асистенција.

Вашингтон је био у резултатској предности, а кључну предност стекао је у трећој деоници.