Кошаркаши Мемфиса поражени су ноћас у Солт Лејк ситију од домаће Јуте са 126:112, што им је трећи узастопни неуспех у НБА лиги.

Српски кошаркаш Марко Гудурић одиграо је за госте добар меч, пошто је за 17 минута постигао осам поена, уз пет скокова, две асистенције и једну украдену лопту. Код Јуте Донован Мичел постигао је 22 поена, а Руди Гобер и Хрват Бојан Богдановић по 19.

Кошаркаши Хјустона су победили Финикс Сансе са 115:109 у сусрету који је обележио Расел Вестбрук.

Расел Вестбрук је имао трипл-дабл учинак од 24 поена, 14 скокова и 11 асистенција, док је Џејмс Харден био најефикаснији са 34 поена, шест скокова и четири асистенције. Одличан је био и Бен Меклимор са 27 поена за 30 минута на парету.

Код Финикса, Девин Букер је био најбољи са 35 поена уз 4 скока и 5 асистенција, Кели Убре је постигао 19, Дарио Шарић 13 уз 12 скокова и 5 асистенција, а Рики Рубио 10 поена, 6 ухваћених лопти и 13 асистенција.

Индијана је као гост у Медисон Сквер Гардену била боља од Њујорк Никса, 104:103. Био је то девети узастопни пораз Никса, који су чврсто закуцани на дно табеле на Истоку са свега четири победе.

У тиму Индијане најефикаснији је био Ти Џеј Ворен са 25 поена. Домантас Сабонис је имао 19 поена и 15 скокова, уз по 2 асистенције и блокаде, док је Даг Мекдермонт имао 16 поена.

Код Никса најбољи је био Маркус Морис са 25 поена, док је Џујилус Рендл имао дабл-дабл од 16 поена и 12 скокова.

Филаделфија је била фантастична у мечу са Кливлендом, домаћин је славио победу од 141:94. Бен Симонс је постигао рекорд каријере са 34 поена уз три скока и седам асистенција. По 21 поен уписали су Мајк Скот и Треј Бурке, док је Тобајас Херис стао на 15. У екипи Кливленда Даријус Герланд је постигао 17 поена.