Јунајтед све ближи Лиги шампиона

Бета

четвртак, 09. 07. 2020. у 23:25

Пол Погба фото: ЕПА

Екипа са "Олд Трафорда" је победом на гостовању против Астон Виле постала прва екипа у Премијер лиги која је добила четири утакмице у низу са најмање три гола разлике
Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су у гостима екипу Астон Виле 3:0, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

Бруно Фернандес је у 27. минуту донео вођство Јунајтеду голом са пенала, на 2:0 је повисио Мејсон Гринвуд у финишу првог полувремена, а коначан резултат поставио је Пол Погба у 58. минуту.

Екипа са Олд Трафорда је вечерас постала прва екипа у Премијер лиги која је добила четири утакмице у низу са најмање три гола разлике.

Јунајтед је забележио 16. победу у сезони и пети је на табели са 58 бодова, односно има бод мање од четворопласираног Лестера, а два од Челсија.

На другој страни Астон Вила је претпоследња са 27 бодова, четири мање од Вотфорда који је први изнад зоне испадања.

Фудбалери Јунајтеда у наредном колу дочекују Саутемптон, док Астон Вила дочекује Kристал Палас.