Ноћ ремија у Премијер лиги

Бета

четвртак, 09. 07. 2020. у 21:05

Борнмут и Тотенхем играли су без голова, док су Саутемптон и Евертон поделили бодове одигравши 1:1
Фудбалери Борнмута и Тотенхема одиграли су меч без голова, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

У самом финишу меча, у 90. минуту, Kалум Вилсон је довео Борнмут у вођство, али је судија након што је прегледао снимак поништио гол пошто је играч домаћег тима играо руком.

Тотенхем је тренутно девети на табели са 49 бодова, односно има два бода мање од Шефилда који је на седмом месту. На другој страни, Борнмут је на 18. позицији са 28 бодова, три бода мање од Вотфорда и Вест Хема који су први изнад зоне испадања.

Фудбалери Евертона и Саутемптона одиграли су нерешено 1:1.

Саутемптон је у 28. минуту имао добру шансу да поведе, али Џејмс Ворд-Проус није искористио пенал, али је само три минута касније мрежу Евертона погодио Дени Ингс. Изједначење и бод Евертону донео је Ришарлисон у 43. минуту.

Евертон је 11. на табели са 45 бодова, док је Саутемптон позицију испод са бодом мање.