Млади играч Барселоне искључен после само четири минута на терену (ВИДЕО)

четвртак, 09. 07. 2020. у 10:13

Ансу Фати фото: ЕПА

Екипа Барелоне уписала је победу против Еспањола у каталонском дербију 35. кола шпанске Ла Лиге
Екипа Барелоне уписала је победу против Еспањола у каталонском дербију 35. кола шпанске Ла Лиге (1:0), а сусрет је обележио млади нападач Барсе Ансу Фати који је после само четири минута у игри добио директан црвени картон.

Фати је добио прилику на терену почетком другог полувремена као замена Самеда. Намера тренера Сетиена била је да види какав је Фати на терену са Месијем, Суарезом и Гризманом...  Али овај играч утакмицу неће памтити по сарадњи са саиграчима него по фаулу који га је коштао искључења.

Занимљиво је да је утакмица завршена 10 на 10 јер је убрзо после Фатија и један играч Еспањола искључен. У овој поставци и односу снага Суарез је постигао гол и донео Барселони три бода.

За Фатија је ово први црвени картон у каријери. У дресу Барселоне одиграо је 22 утакмице и постигао шест голова, а добио је и два жута картона.