Ливерпулов блицкриг сломио Брајтон

Бета

среда, 08. 07. 2020. у 23:25

Мохамед Салах и Ендрју Робертсон фото: АП

Шампиони Енглеске су до осмог минута меча већ имали два гола предности, пошто су мрежу Брајтона погодили Мохамед Салах и Џордан Хендерсон. На крају, "црвени" су славили 3:1
Фудбалери Ливерпула победили су вечерас у гостима екипу Брајтона са 3:1, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

Након седам сати и 47 минута без гола на гостовањима, "црвени" су вечерас та два поготка постигли у размаку од само 127 секунди.

На 2:1 смањио је Леандро Тросард у последњем минуту првог полувремена, а коначан резултат поставио је Салах поготком у 76. минуту.

Екипа Јиргена Kлопа прва је на табели са 92 бода, док је Брајтон на 15. позицији са 36 освојених бодова.

Фудбалери Ливерпула у наредном колу дочекују Барнли, а Брајтон екипу Манчестер ситија.