Сити демонстирао силу против Њукасла

Бета

среда, 08. 07. 2020. у 21:05

"Грађани" су на свом терену савладали госте 5:0, Шефилд је као домаћин био бољи од Вулверхемптона, док је Барнли у Лондону савладао Вест Хем
Фудбалери Манчестер ситија победили су данас на свом терену екипу Њукасла са убедљивих 5:0, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

Головима Габријела Жезуса у десетом и Ријада Мареза у 21. минуту, Сити је повео са 2:0. Аутоголом Фернандеса у 58. минуту Сити је стигао до три гола предности, Давид Силва је погодио у 65. минуту, а коначан резултат поставио је Рахим Стерлинг у 91. минуту.

Сити је уписао 22. победу у шампионату и други је на табели са 69 бодова, док је Њукасл сада на 13. позицији са 43 освојена бода.

Фудбалери Шефилда победили су на свом терену Вулверхемптон са 1:0 голом Џона Игана у 94. минуту. Вулвси су шести на табели са 52 бода, док је Шефилд сада седми са бодом мање.

Барнли је у гостима славио против Вест Хема са 1:0, а једини гол на мечу постигао је Родригес у 38. минуту. Барнли је девети на табели са 49 бодова, док је Вест Хем на 16. месту са 31 бодом.