Серија А: Спектакуларан меч на Сан Сиру, Јувентус водио 2:0, а онда их је Милан уништио

Бета

уторак, 07. 07. 2020. у 22:04

Фудбалери Милана савладали су екипу Јувентуса након преокрета резултатом 4:2, у оквиру 31. кола италијанске Серије А.

Изабраници Стефана Пиолија су успели да на нестваран начин стигну до тријумфа против великог ривала.

Домаћи су надокнадили заостатак од 0:2 за само пет минута.

На Сан Сиру виђена су два потпуно различита полувремена.

Први део био је екстремно досадан, без много шанси и узбуђења, да би одмах у наставку сусрета уследио спектакл и чак пет погодака у кратком временском интервалу.

Тачку на колапс шампиона Италије ставио је Анте Ребић у 80. минуту, након велике грешке Данила, а потом и додавања Бонавентуре.

Фудбалери Лећеа победили су вечерас на свом терену Лацио са 2:1, у утакмици 31. кола Серије А и остварили важне бодове у борби за опстанак.

Први гол на утакмици постигнут је у другом минуту када је мрежу затресао играч Лећеа Марко Манкосу, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због играња руком. Лацио је после тога повео, у петом минуту голом Фелипеа Кајседа, а изједначио је Кума Бабакар у 30. минуту.

Фудбалер Лећеа Манкосу имао је прилику да доведе свој тим у вођство, али је у петом минуту надокнаде првог полувремена промашио пенал.

У 47. минуту победоносни погодак за домаће постигао је Фабио Лучони.

У трећем минуту надокнаде времена Лацио је остао са десеторицом, пошто је црвени картон добио Патрик.

Лацио је изгубио другу узастопну утакмицу, укупно пету и други је на табели са 68 бодова, седам мање од водећег Јувентуса али и утакмицом више. Четири бода мање од Лација, али и утакмицу мање има трећепласирани Интер.

Фудбалери Лећеа прекинули су низ од шест пораза и освојили важне бодове у борби за опстанак. Леће је први изнад црте и има 28 бодова, бод више али и утакмицу више од Ђенове, која је прва у зони испадања.