Седам голова на Олд Трафорду и победа Јунајтеда

Бета

субота, 04. 07. 2020. у 18:32

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су данас на свом терену Борнмут са 5:2, у утакмици 33. кола Премијер лиге.

Борнмут је повео у 15. минуту поготком Џуниора Станисласа, али је Јунајтед до краја првог полувремена преокренуо резултат головима Мејсона Гринвуда у 29. минуту, Маркуса Рашфорда у 35. са пенала и Ентонија Марсијала у судијској надокнади.

Џошуа Кинг је у 50. минуту са беле тачке смањио на 3:2, а домаћи тим је потврдио победу головима Гринвуда у 54. и Дернандеса у 59. минуту.

Јунајтед је четврти на табели са 55 бодова, док је Борнмут претпоследњи са 27.

Фудбалери Лестера победили су данас на свом терену Кристал Палас са 3:0, головима Келечија Ихенача у 49. и Џејмија Вардија у 77. и 94. минуту.

Лестер је трећи на табели са 58 бодова, док је Кристал Палас на 13. позицији са 42 освојена бода.