Примера: Ракитић спасилац Барселоне, Атлетико иде ка Лиги шампиона, Хетафе све даљи од елите

Бета

уторак, 23. 06. 2020. у 21:44

Мората на мечу са Левантеом Фото:EPA-EFE/MANUEL LORENZO

Фудбалери Атлетико Мадрида победили су вечерас Леванте са 1:0, у 31. колу Примере. Атлетико је трећи на табели са 55 бодова, два више од Севиље
Фудбалери Атлетико Мадрида победили су вечерас Леванте са 1:0, у 31. колу Примере. Атлетико је трећи на табели са 55 бодова, два више од Севиље. Једини гол је постигнут у 15. минуту и то тако што је Гонзалес затресао сопствену мрежу.

Хетафе је играо 1:1 са Ваљадолидом и сада има 49 бодова. Гости су повели преко Мате у 41. минуту, али је Унал у петом минуту надокнаде првог полувремена из пенала постигао гол и поставио, испоставиће се, коначан реултат.

Хетафе се налази на петом месту које води у Лигу Европа. Српски фудбалер из Хетафеа Немања Максимовић замењен је у 83. минуту.

Фудбалери Барселоне победили су вечерас Атлетик Билбао са 1:0, у 31. колу Примере.

Стрелац на стадиону "Камп ноу" у Барселони био је Иван Ракитић у 71. минуту.

Барселона је прва на табели са три бода више и утакмицом више од другопласираног Реал Мадрида.

Атлетик Билбао са 42 бода заузима 10. место у шпанском првенству.