Примера: Петарда Атлетико Мадрида и два ремија

Бета

четвртак, 18. 06. 2020. у 00:07

Славље Атлетико Мадрида Фото: EPA-EFE/JESUS DIGES

Фудбалери Атлетико Мадрида победили су вечерас на гостујућем терену Осасуну са 5:0, у утакмици 29. кола шпанског првенства.

Двоструки стрелац био је Жоао Феликс, који је голове постигао у 27. и 56. минуту. Трећи гол постигао је Маркос Љоренте у 79. минуту, а три минута касније стрелац је био и Алваро Мората. Коначан резултат поставио је Јаник Караско у 88. минуту.

Атлетико је остварио 12. победу и четврти је на табели са 49 бодова. Осасуна је претрпела 10. пораз и заузима 11. место са 35 бодова.

Раније у среду Еибар и Атлетик Билбао одиграли су 2:2, а без погодака завршена је утакмица Ваљадолида и Селте.