Фудбалери Војводине победили су данас у гостима екипу Јавора са 3:1, у утакмици 28. кола Суперлиге Србије.

Екипа Ненада Лалатовића повела је головима Дејана Зукића, у 56. и 68. минуту, да би на 3:0 повисио Марко Јевремовић аутоголом у 80. минуту.

Коначан резултат поставио је Вања Звеканов у 82. минуту.

Војводина је уписала 18 победу од почетка шампионата и трећа је на табели са 59 бодова, док је Јавор на 13. позицији са 24 освојена бода.

Фудбалери Војводине ће у наредном колу Суперлиге гостовати Инђији, а Јавор екипи Пролетера.

Фудбалери Инђије победили су вечерас у Београду домаћи Чукарички са 1:0, у утакмици 28. кола Суперлиге Србије.

Једини гол постигао је Немања Босанчић у 85. минуту.

Инђија је остварила шесту победу у лиги и има 22 бода на 14. месту на табели.

Чукарички је последње три утакмице без победе а после осмог првенственог пораза заузима пето место на табели са 48 бодова.