Суперлига: ТСЦ сигуран против Пролетера, минималац Вождовца у дуелу са Напретком

Бета

петак, 05. 06. 2020. у 20:24

Суперлига лого

Фудбалери ТСЦ-а победили су данас у гостима екипу Пролетера са 3:1, у првој утакмици 28. кола Суперлиге Србије.

ТСЦ је повео у шестом минуту голом Ненада Лукића са пенала, изједначио је Бранислав Јовановић у 54. минуту, да би нову предност гостујућем тиму донео Владимир Силађи у 66. минуту.

Победу екипе из Бачке Тополе потврдио је Ђуро Зец у 84. минуту.

ТСЦ је трећи на табели са 56 бодова, колико има и Војводина уз меч мање, док је Пролетер на 11. позицији са 29.

Фудбалери ТСЦ-а у наредном колу дочекују Црвену звезду, а Пролетер екипу Јавора.

Фудбалери Вождовца победили су вечерас на свом терену екипу Напретка са 1:0, у утакмици 28. кола Суперлиге Србије.

Једини гол на мечу постигао је Алекса Јанковић у 75. минуту.

Вождовац је тренутно седми на табели домаћег шампионата са 41 бодом, док је Напредак на 12. месту са 27 освојених бодова.

Фудбалери Вождовца у наредном колу гостују Раду, док ће Напредак дочекати Младост.