Фудбалери Радника и Пролетера играли су данас у Сурдулици нерешено 1:1, у 27. колу Суперлиге Србије.

Новосадски клуб је водио на гостовању пред празним трибинма од 42. минута голом Синише Бабића из пенала.

Изједначење и бод Раднику у 76. минуту донео је Богдан Стаменковић.

Радник је 10. са 30 бодова, док је Пролетер са бодом мање место испод на табели српског првенства.

Фудбалери Напретка и Радничког играли су вечерас нерешено 1:1, у 27. колу Супер лиге Србије.

Раднички из Ниша је дошао до бода голом кинеског фудбалера Рунзеа Хаоа у последњим тренуцима утакмице у Крушевцу.

Напредак је водио од 65. минута голом Ненада Гаврића.

Раднички је бод освојио иако је цело друго полувреме имао играча мање, пошто је Марио Маслаћ искључен у надокнади полувремена.

Раднички има 43 бода и заузима шесто место у српском првенству.

Напредак је и у наставку Супер лиге после паузе због пандемије корона вируса наставио низ без победа.

Сада је на 11. месту на табели са 27 бодова.