Фудбалери Војводине победили су на свом терену нишки Раднички са 3:0, головима Момчила Мркаића у првом и 91. минуту и Миљана Вукадиновића у 69. минуту.

Новосадски тим је трећи на табели са 48 бодова, док је Раднички шести са 36.

Чукарички је на свом терену славио против Вождовца са 2:1. Голове за тим с Бановог брда постигли су Марко Доцић у 22. минуту из пенала и Слободан Тедић у 43. минуту, док је једини стрелац за Вождовац био Марко Ђорђијевски у 83. минуту.

Чукарички је четврти на табели са 43 бода, док је Вождовац седми са 35.

Фудбалери ТСЦ-а победили су Мачву у гостима са 1:0, а једини гол на мечу постигао је Јанко Тумбасевић. ТСЦ је пети на табели домаћег шампионата са 41 бодом, док је Мачва последња са само 12 освојених бодова.

У преостала два меча, Радник је победио Напредак у гостима са 1:0, док су Рад и Јавор одиграли 1:1.

Раније данас, фудбалери Инђије и Црвене звезде су одиграли нерешено 1:1, док је Спартак био бољи од Младости са 3:1.