Фудбалери Олимпијакоса победили су ПАОК у дербију грчког првенства са минималних 1:0.

"Црвено-бели" су савладали "црно-беле" на "Тумби", након што то у првом делу сезоне нису успели (1:1 у Пиреју).

ПАОК је имао већи број шутева, више лопте у ногама, али нису успели да угрозе гол гостију, па су кажњени.

Меч је решио српски фудбалер Лазар Ранђеловић у 49. минуту. После продора саиграча лопта се одбила до доскорашњег члана Радничког из Ниша, а он ју је послао у казнени простор.

Успео је да напуца дефанзивца домаће екипе Јаниулиса, а лопта се од њега одбиал у гол за 0:1.

ПАОК је у 55. минуту успео да дође до гола, али је он поништен због офсајда након гледања ВАР технологије. До краја меча "црно-бели" су имали још једну шансу, али је нису искористили.

Као и обично, фудбал у грчком дербију није био у првом плану.

Навијачи ПАОК-а су напунили стадион, али се и даље тражила карта више. Они који нису успели да себи обезбеде улазницу пред меч су покушали да уђу на меч тако што су са спољашње стране покушали да се попну на стадион.