Фудбалери Болоње и Удинезеа одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 25. кола италијанске Серије А.

Удинезе је повео у 33. минуту голом Стафана Окаке, а изједначење екипи Синише Михајловића донео је Родриго Паласио у 91. минуту.

Болоња је десета на табели са 34 бода, док је Удинезе на 15. позицији са 27 освојених бодова.

Фудбалери Удинезеа у наредном колу дочекују Фиорентину, а Болоња гостује Лацију.

Фудбалери Јувентуса победили су данас Спал у гостима са 2:1, у 25. колу Серије А.

Стрелци за Јувентус у Ферари били су Кристијано Роналдо у 39. и Арон Ремзи у 60. минуту.

Спал је до краја утакмице смањио заостатак поготком Андрее Петање из пенала у 69. минуту.

Јувентус сада има четири бода више у односу на другопласирани Лацио, уз утакмицу више.

Спал са 15 бодова заузима последње, 20. место на табели италијанског фудбалског првенства.

У последњем мечу дана Фиорентина и Милан су ремизирали (1:1). Гости су повели голом Ребића у 56. минуту, после чега је домаћин остао са десеторицом после црвеног картона Далбера. Међутим, Пулгар је у 85. минуту са пенала донео бод Фиорентини.

Милан је седми на табели са 36 бодова, док је Фиорентина 13. са 29 поена.