Српски репрентативац Александар Митровић је незаустављив. Митровић је поново био стрелац за Фулам. Србин је дао гол против Дербија у 71. минуту за 1:1. Камара је центрирао, а Митровић ухватио волеј и, наравно, погодио мету, што је на крају и био коначан резултат.

После првих 45 минута на семафору је стајало 0:0, али је први гол виђен већ на самом старту другог полувремена. Након што је Вегхорн оборен у казненом простору ривала, тренер-играч Дербија Вејн Руни ставио је лопту на белу тачку. Наместила се легенда Манчестер јунајтеда, а онда хладнокривно, популарном "паненком", матирала голмана гостију.

А онда је Митровић постигао гол за коначних 1:1. Србин је сјајан низ од пет узастопних мечева у којима је тресао мреже после опоравка од повреде прекинуо у прошлом колу у неочекиваном поразу Фулама од Барнслија (0:3), али вечерас је наставио невероватну серију.