Фудбалери Спартака победили су Вождовац 3:2, у првој утакмици 22. кола Супер лиге Србије.

Спартак је победио домаћина после великог преокрета, пошто је Вождовац на полувремену имао два гола предности.

Вождовац је водио головима из пенала, које је давао Немања Николић у 28. и 33. минуту.

Спартак је преокренуо са три гола за само пет минута.

Стрелци су били Бранимир Јоцић у 73, Немања Николић у 76. и Лазар Туфегџић у 78. минуту.

Спартак је сада осми на табели српског првенства са 32 бода, док Вождовац има три више и заузима шесто место.

Тријумф у гостима остварила је и лучанска Младост, која је у Ивањици била боља од Јавора 2:1. Победу Младости донео је Милан Бојовић голом у 88. минуту.

Гости су претходно водили од 30. минута голом Владимира Радивојевића из пенала, а Јавор је изједначио у 59. преко Филипа Павишића.

Младост је девета на табели српског првенства са 31 бодом, док Јавор са 10 мање заузима 11. место.