Четири утакмице заредом Тотенхем није успео да освоји три бода. Тај низ су коначно прекинули. И то су се још једном намучили, али су на крају савладали Норич - 2:1 (1:0).

Повели су изабраници Жозеа Муриња преко Деле Алија у 38. минуту и деловало је да ће лако доћи до тријумфа. Међутим, Рајан Сесењон је у 69. минуту био превише лежеран у казненом простору, направио је фаул, а после консултације са ВАР собом судија Кавано показује на “креч”.

Пуки је преузео одговорност, Љорис је “прочитао” страну, био је близу, али је лопта завршила у мрежи. Ипак, “певци” су у 80. минуту, уз велику помоћ среће, преко Хеунг-Мин Сона успели да врате вођство и дођу до победе.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: Прекопирао Пепа: Сетјен на премијери је "удавио лопту"

Лестер је после изненађујућег пораза од Саутемптона у прошлом колу сав бес искалиио на Вест Хему. Пред својим навијачима су били убедљиви - 4:1 (2:0).

Барнс и Переира су се поигравали у првом делу, асистирали су један другом за голове, али је брига за Брендана Роџерса био Џејми Варди који се повредио у 43. минуту када га је заменио Ихеначо.

У 50. минуту је Ндиди фаулирао Халера, судија Кут је показао на “белу тачку”, а Нобл је шутирао по средини гола и тако преварио Шмајхела. Међутим, Перез је у 81. минуту, такође са пенала, увећао предност, да би седам минута касније постигао и свој други гол и тако ставио тачку на меч.

Манчестер јунајтед је још једном разочарао своје навијаче. На “Олд Трафорду” су изгубили од Барнлија - 0:2 (0:1).

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: Бекам у акцији: Зове Аугера у Мајами

Крис Вуд је у 39. минуту донео гостима предност, да би Џеј Родригез у 56. минуту са око 14-15 метара послао “ракету” у мрежу Давида Де Хее. Немања Матић је одиграо цео меч за домаћина.

Био је ово трећи пораз “црвених ђавола” у претходна четири меча, док је Барнли дошао до другог узастопног тријумфа и све су даље од зоне испадања.