Фудбалери Лећеа и Интера одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 20. кола италијанске Серије А.

Голова на овом мечу није било све до 72. минута када је Алесандро Бастони донео предност екипи из Милана, али је само пет минута касније изједначио Марко Манкосу.

Интер је други на табели италијанског шампионата са 47 бодова, док је Леће на 17. позицији са 16 освојених бодова.

Истим резултатом завршен је и меч Болоње и Вероне. Болоња је повела у 20. минуту преко Матије Банија, а изједначио је Фабио Борини у 81. минуту.

Верона је десета на табели са 26 бодова, док је Болоња две позиције испод са два бода мање.

Победника није било ни на мечу Бреше и Каљарија који је завршен резултатом 2:2. Оба поготка за Брешу постигао је Ернесто Торегроса, док се на другој страни два пута у стрелце уписао Жоао Педро.

Каљари је шести на табели са 30 бодова, док је Бреша на 18. месту са само 15 освојених бодова.