Фудбалери Манчестер ситија и Кристал Паласа играли су данас нерешено 2:2, у 23. колу Премијер лиге.

Палас је водио од 39. минута голом Џенка Тосуна, а потом је Серхио Агуеро у 82. и 87. донео предност домаћину.

Сити ипак није успео да победи, пошто је Фернандињо дао аутогол у 90. минуту.

Сити је други са три бода више и утакмицом мање од трећепласираног Лестера. Сада заостаје 13 бодова за водећим Ливерпулом, који има два меча мање.

Вулверхемптон је прекинуо низ од три утакмице без победе, тријумфом на гостовању против Саутемптона иако су у првом полувремену губили са 2:0. У другом су преко Нета и двоструког стрелца Хименеза дошли до победе.

Арсенал је играо 1:1 са Шефилдом, а истим резултатом је завршена утакмица између Вест Хема и Евертона.

Норич је са 1:0 победио Борнмут, док су 1:1 играли Брајтон и Астон Вила.

Фудбалери Њукасла победили су вечерас на свом терену Челси са 1:0, у утакмици 23. кола Премијер лиге.

Једини гол постигао је Ајзак Хејден у четвртом минуту надокнаде времена.

То је осма победа црно-белих у првенству који сада заузимају 12. место на табели са 29 бодова. Њукасл се налази на седам бодова од зоне испадања.

Челси је претрпео осми пораз, али је задржао четврто место са 39 бодова.