Немања Радоњић поново тресе мреже у Француској... У петој утакмици у последњих 20 дана, иако ниједном није био у почетној постави, “српски Кристијано” постигао је четврти гол. Овога пута Олимпику је донео бод на гостовању у Мецу – 1:1.

Српски репрезентативац је све ближи стартној постави Марсеља. Скоро годину дана се тражио Радоњић у екипи Олимпика, а када је кренуо не може да се заустави.

Навијачи су у трансу, већ је добио надимак “НР7” и нема дилеме да ће Андре Виљас Боаш у наредним утакмицама бити у дилеми да ли од почетка да гура у ватру фудбалера који се у последњих неколико недеља показао као златни џокер.

Радоњић се против Меца нашао на терену од првог минута другог полувремена, пошто је Олимпик већ био у резултатском заостатку. У 71. минуту некадашњи фудбалер Чукаричког и Црвене звезде је одлично испратио акцију саиграча по десној страни, појавио се из другог плана и асистенцију Жермена претворио у гол вредан бода.