Пролетер и Раднички поделили бодове пред зимску паузу

Бета

14. 12. 2019. у 16:31

Нишки клуб је у Новом Саду повео у 25. минуту аутоголом Александра Андрејевића, а бод домаћима обезбедио је Срђан Шћепановић на почетку другог полувремена
Фудбалери новосадског Пролетера одиграли су данас као домаћини нерешено 1:1 против Радничког из Ниша, у заосталој утакмици шестог кола Супер лиге Србије.

Раднички је повео у 25. минуту аутоголом Александра Андрејевића, а бод домаћима обезбедио је Срђан Шћепановић голом у 46. минуту.

Пролетер је утакмицу завршио са десеторицом играча, пошто је у 90. минуту други жути картон добио Андрејевић.

Раднички је јесењи део првенства завршио са 32 бода на седмом месту на табели, док је Пролетер тренутно 11. са 20 бодова.

Последње утакмице у јесењем делу првенства у Супер лиги играју се у недељу, Партизан ће од 13 часова као гост играти против Радника из Сурдулице, а Црвена звезда ће од 15 часова дочекати Чукарички. То су заостале утакмице шестог кола.